Kariera

GP Sp. z o. o.

Stanowisko:

  • Asystent ds. promocji i organizacji konferencji

Wymagania:

  • zainteresowanie zdobywaniem doświadczenia w dziedzinie marketingu i PR-u
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • solidność
  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • zaangażowanie
  • możliwość łączenia stażu ze studiami
  • mile widziane zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii

Znajomość języków obcych:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie kontaktów z partnerami, uczestnikami
  • pomoc w logistycznej organizacji konferencji
  • pomoc w przygotowywaniu materiałów konferencyjnych i promocyjnych
  • budowanie relacji z mediami
  • przygotowywanie, realizacja i kontrola działań PR
  • obsługa mediów społecznościowych
  • opieka nad stroną www